ALFA 8 A GREEN/VIOLET/PINK

  • Doprava zadarmo
-30 %ALFA 8 A GREEN/VIOLET/PINK

Trojkomorový školský batoh pre dievčatá do prvej triedy. Motív motýľa doplnený kamienkami. Vystužený chrbtový systém so zdravotným posudkom. Priestranný batoh s organizérom. Klip na kľúče. Vystužené dno. Plastové nôžky. Reflexné prvky. Hmotnosť len 0,92 kg. Úplný popis

Skladom posledný 3 ks
80 eur56 eur s DPH

popis produktu

Tento školský batoh je určený svojimi rozmermi pre 1. stupeň ZŠ, hlavne pre 1. – 3. triedu. Predné vrecko je doplnené kamienkami.

Špecifikácia školského batohu ALFA:

 

  • Trojkomorový školský batoh - hmotnosť len 0,92 kg!
  • 1 postranné sieťované vrecko na gumu, vhodné na fľašu, vrecko je kryté látkovým vreckom so zipsom
  • Ergonomicky tvarovaný chrbát, vrátane ľahkého hliníkového rámu pre podporu správneho držania tela školáka
  • Nastaviteľný hrudný pás
  • Nastaviteľné ramenné popruhy, mäkko vystužené
  • Vrecko na peračník alebo desiatu
  • Organizér
  • Vystužené dno s plastovými nôžkami proti oderu dna
  •  
 

Podrobnosti k batohu ALFA:

 

Dievčenský školský batoh ALFA, má tri komory.
Hlavná komora je spracovaná tak, aby sa do nej pohodlne vošli školské dosky (rozmery dosiek:32 x 22,2 x 5 cm), zošity veľkosť A4 alebo ťažšie učebnice. Vo vnútornej časti tejto hlavnej komory je v prešité látkové vrecko fixované k chrbátu batohu ľahký ale vysoko účinný hliníkový rám, ktorý je ergonomicky tvarovaný. Vnútorný hliníkový rám efektívne rovnomerne rozkladá váhu naplneného batohu a nezaťažuje chrbát dieťaťa a tým podporuje zdravý rast chrbtice a správny vývoj chrbáta školáka.

 

Naplnený školský batoh vďaka tomu dobre prilieha k chrbátu školáka a je mäkko vystužený, hlavne okolo chrbtice a pod bedrovou časťou chrbtice. Anatomické tvarovanie, vystuženie, vrátane efektívnych priehlbní, umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a tak minimalizuje potenie chrbáta dieťaťa.

Vnútri druhej komory je prehľadný organizér. Ilustratívny náhľad organizéru:
školní batoh S1A 0115 Bagmaster organizér

 


Predná komora na zips je veľmi priestranná, vo vnútornej časti má vrecko na krabičku na desiatu. Rovnako tiež toto vrecko možno použiť na peračník, prípadne na prezúvky.

 

Jedno čierne sieťované vrecko na gumičku, po strane batohu – vhodné na fľašu. Vrecko je kryté vonkajším vreckom na zips a v prípade použitia sieťovaného vrecka na drobnosti ho môžete zatvoriť.
Ramenné popruhy sú anatomicky tvarované a mäkko Vystužené. Popruhy je možné individuálne nastaviť podľa veľkosti vášho školáka a to pomocou horných a dolných plastových spôn umiestených na ramenných popruhoch. Súčasťou batohu je flexibilná hrudná páska k upevneniu popruhov na ramenách školáka. Túto hrudnú pásku môžete kdekoľvek zložiť.

Na školskom batohu ALFA je veľké množstvo reflexného materiálu pre maximálne zvýšenie viditeľnosti dieťaťa v cestnej premávke. Hlavne v prednej časti školského batohu, po stranách, ale i na ramenných popruhoch.

Materiály použité pre výrobu tohoto školského batohu spĺňajú normy EU z hľadiska nezávadnosti. Reflexné materiály rovnako spĺňajú normy EU.

Dno batohu je vystužené(z vonkajšej strany) použitý odolný čierny 1680 D polyester materiál (využívaný pre svoju odolnosť hlavne pre cestovné kufre). Dno je vybavené plastovými nôžkami - chrániacimi batoh proti ušpineniu.

Školský batoh je možné pripevniť na háčik k lavici pomocou látkového pútka.

viac informáciímenej informáciách

technická špecifikácia

TRIEDA:1. - 3. trieda ZŠ
Odporúčaná záťaž:holka, chlapec
Objem:19 l
Rozmery:40 x 31 x 20 cm
Hmotnosť:0.92 kg
Nosnosť:7 kg
Počet bočných vreciek:1

Vhodné pre

1. - 3. trieda ZŠ

Komentáre zákazníkov