Dievčenský školský batoh BAGMASTER ELEMENT 9 A TURQUOISE/WHITE/GRAY

-59 %Dievčenský školský batoh BAGMASTER ELEMENT 9 A TURQUOISE/WHITE/GRAY

2.-5. trieda ZŠ. Priestorný školský batoh pre dievčatá. Vystužený chrbtový systém batohu. Zdravotný posudok na chrbtový systém. Vnútorný ergonomický rám. Vystužené ramenné popruhy. Plastové nožičky. Reflexné prvky. Bočné vrecká na fľašu. Úplný popis

Skladom posledných 5 ks
80 eur33 eur s DPH

popis produktu

Školský batoh Bagmaster ELEMENT, je ideálnou voľbou pre školákov 1. stupňa ZŠ. Vzhľadom ku svojim rozmerom a počtu komôr je vhodný hlavne pre 2. – 5 triedu. Prípadne pre vysokých prváčikov alebo deti s odkladom školskej dochádzky.

 

Špecifikácia školského batohu ELEMENT:

 

  • Štvorkomorový školský batoh
  • Vystužený chrbtový systém s vnútorným hliníkovým rámom zo zdravotným posudkom
  • 2 bočné vrecká
  • Mäkko vystužené anatomicky tvarované ramenné popruhy
  • Spevnené dno s plastovými nožičkami proti opotrebovaniu
  • Organizér
  •  
 

Podrobnosti k batohu ELEMENT:

 

Školský batoh štvorkomorový. Prvá komora (vo vnútri je fixovaný ergonomicky tvarovaný hliníkový rám na podporu chrbtového aparátu dieťaťa). Druhá komora je veľmi priestorná. Tieto dve komory sú vhodné na A4, prípadne školské dosky.

Súčasťou tretej komory je veľmi prehľadný organizér, vrátane plastovej karabínky na kľúče. Organizér obsahuje jedno veľké vrecko, tri menšie vrecká, vrecko na mobil (rozmery: 11 x 7 x 1,5 cm), ktoré je prepásané popruhom na suchý zips. Súčasťou organizéru je rovnako sieťované vrecko na zips, vhodné napr. na drobné mince či iné drobnosti. Do tretej komory vpredu batohu sa vojde zošit A4.

Štvrtá komora v prednej časti batohu obsahuje látkové vrecko na https://www.bagmaster.sk/katalog/skolske-prislusenstvo/peracniky peračník {popup}], úbor prípadne desiatový box. Obe bočné vrecká na zips sú vhodné na fľašu.

 

Školský batoh má kvalitný anatomicky tvarovaný chrbtový systém. Mäkké vystuženie zaručuje príjemné používanie batohu. Chrbtový systém tohoto školského batohu má zapracovaný ľahký hliníkový rám pre rovnomerné rozloženie váhy školských pomôcok.

Ramenné popruhy sú mäkko vystužené a anatomicky tvarované. Je možné ich regulovať pomocou plastových spôn v hornej časti ramenných popruhov a v spodnej časti ramenných popruhov tak, aby batoh dobre sedel na chrbáte dieťaťa, tesne priliehal na chrbát dieťaťa a zároveň mu umožňoval voľný a prirodzený pohyb.

 

Súčasťou batohu nieje hrudný pás k fixácii popruhov na ramenách dieťaťa, môžete si ho u nás samostatne priobjednať. Hrudná páska sa dá ľahko nasunúť na čierne popruhy, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou ramenných popruhov.

Po všetkých stranách batohu je použitý reflexný materiál, k zvýšeniu pasívnej bezpečnosti školákov v cestnej premávke. Tento reflexný materiál splňuje požiadavky noriem EU na reflexné materiály. Materiály použité na výrobu tohoto batohu splňujú normy EU z hľadiska nezávadnosti.

Dno batohu je vystužené a z vonkajšej strany je vybavené polguľovými plastovými nožičkami. Školský batoh je možné pripevniť na háčik k lavici pomocí látkového pútka.

viac informáciímenej informáciách

technická špecifikácia

TRIEDA:3. - 5. trieda ZŠ
Odporúčaná záťaž:holka, chlapec
Objem:22 l
Rozmery:42 x 29 x 23 cm
Hmotnosť:1 kg
Nosnosť:9 kg
Počet bočných vreciek:2

Vhodné pre

3. - 5. trieda ZŠ

Komentáre zákazníkov