KUK!

Doprava a platby

Spôsob platby

Kupujúci má možnosť si pri dohodnutí obchodných podmienok (formou vyplnenia objednávky) vybrať z nižšie uvedených spôsobov platieb:

  1. Na dobierku (Slovenská pošta alebo Prepravná spoločnosť) - platba v hotovosti pri prevzatí tovaru - pri dohodnutí platby touto formou platia bežné pravidlá na doručenie, ďalšie info viz. bod Poštovné a balné.
  2. Platba platobnou kartou – BAGMASTER-SK s.r.o. ponúka platbu kartou s najvyššou úrovňou zabezpečenia 3D SECURE prostredníctvom prevereného platobného rozhrania GP WebPay. Platba prebieha okamžite po odoslaní objednávky a tovar je vyexpedovaný ihneď po prijatí platby na náš účet. Ide o najrýchlejší a najkomfortnejší spôsob platby.
  3. Bankovým prevodem - pri dohodnutí spôsobu platby prevodom na bankový účet sa zákazníkovi automaticky vygeneruje e-mail s podkladmi na takto zvolenú formu platby prevodom. V prípade ak nedostanete e-mail s týmito podklady neváhajte nás kontaktovať na info@bagmaster.sk. Tovar je vyexpedovaný ihneď po prijatí platby na náš účet. Medzibankový prevod trvá obvykle 1 pracovný deň. Venujte prosím pozornosť správnemu vyplneniu variabilného symbolu pri tvorbe Vášho platobného príkazu na jednoduchšiu identifikáciu prichádzajúcej platby.

Spôsob dopravy

  1. Prepravná spoločnosť
  2. Slovenská pošta
  3. Osobný odber na pobočke v Bratislave

Poštovné a balné

Cena poštovného a balného je uvedená vždy u voľby dopravy v 2. kroku priebehu objednávky v nákupnom koši.

  1. Poštovné a balné (balík do 2 kg) v SR je 5,- EUR u objednávok v hodnote do 60,-EUR. Cena poštovného a balného u balíka nad 2 kg je podľa platného cenníku Slovenskej pošty. V prípade, že poštovné bude viac ako 5,- EUR, bude zákazník o tejto skutočnosti informovaný telefonicky alebo -emailom našimi zamestnancami. Pri objednávkach nad 60,- EUR ponúkame poštovné a balné zdarma.
  2. V prípade doručenia Prepravnou spoločnosťou je poštovné a balné 5,-EUR pri objednávkach v hodnote do 60,- EUR.
  3. V prípade osobného odberu je poštovné a balné zdarma.Váš košík je prázdny
0
0 obľúbených produktov