KUK!

Partnerské odkazy

Na tejto stránke uvádzame odkazy na webové stránky našich partnerov, zaujímavé odkazy, ktoré by mohli zaujímať našich zákazníkov, alebo jednoducho odkazy na stránky našich priateľov.

MARKETINGOVÉ STUDIO GURU
Partnerské marketingové štúdio s niekoľkoročnou skúsenosťou v oblasti marketingového poradenstva, riadenie a vedenie marketingu výrobno obchodných firiem, marketingové podpory predaja pre maloobchodné siete a e-shopy, ale aj veľkoobchodné podpory predaja a budovanie pozície značky. Marketingové štúdio GURU pre firmu Bagmaster s. r. o. definovalo funkčnosť aj ergonómiu a zaisťovalo implementáciu nového e-shopového riešenia www.bagmaster.cz. Ďalej pre firmu Bagmaster s. r. o. zaisťuje obchodno-marketingovú prevádzku tohto e-shopu a poskytuje marketingové poradenstvo.

RT SOFT
Firma zaisťujúca kompletný servis v oblasti IT. Spoločnosti Bagmaster s. r. o. zaisťuje HW i SW správu a servis a SEO optimalizáciu tohto e-shopu.

WWW.FILIPFOTOGRAF.CZ
Portfólio fotografa zaisťujúceho od sezóny 2013 produktové fotografie Bagmaster pre katalóg a e-shop.

DESINSEKTA
Systémová ochrana pred škodcami.

INSPIRE CZ
Silný programátorský tým, ktorý má za sebou desiatky realizovaných internetových projektov. Tento tým programoval na mieru e-shop www.bagmaster.cz.

HITEX
Firma HITEX sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom špeciálneho vybavenia pre športových strelcov. Jedná sa o rýdzo českú firmu, ktorá prináša športovým strelcom bez rozdielu výkonnosti skutočne veľmi zaujímavú ponuku oblečenia vysokej kvality za solídnu cenu. Oblečenie pre športových strelcov značky HITEX už teraz obliekajú športovci v tomto odvetví skoro po celom svetě.

Váš košík je prázdny
0
0 obľúbených produktov