KUK!

5 dôvodov, prečo mať rád značku Bagmaster

Myslíme na deti aj na vaše zdravie!

Značka Bagmaster a jej produkty ponúka celú radu produktov s pridanou hodnotou. A o aké konkrétne hodnoty sa jedná? Vybrali sme pre vás niekoľko dôvodov, prečo si naše produkty a samozrejme aj nás ako značku obľúbiť.


1. Čisto česká spoločnosť

Bagmaster je na trhu už od roku 2002. Výroba, design, vzorovanie, zošívanie aj expedícia je úplne pod kontrolou našej spoločnosti, za prvotriednu kvalitu anatomických školských aktoviek a batohov sa môžeme bez obáv zaručiť. Naše výrobky nájdete v sieti maloobchodných predajní po celej Slovenskej republike. Nakupovať môžete ale aj na e-shope, kde nájdete náš kompletný sortiment. Odborné poradenstvo vám poskytneme nielen cez e-mailu ale aj cez telefonický kontakt.

2. Splňujeme prísne zdravotné normy a pýšime sa nezávislými zdravotnými certifikátmi

img-right:/storage/img/%size%/11341-razitko-zdravotni-posudek2.png Naša výroba sa zameriava predovšetkým na výrobu školský aktoviek a batohov pre žiakov základných škôl a batohmi pre študentov. Všetky školské batohy splňujú normu ČSN 79 6506, ktorá stanovuje maximálnu hmotnosť nenaplneného batohu. Školské tašky a aktovky pre deti ktoré navštevuj 1. stupeň základnej školy váži 1,2 kilogramu, pre deti na 2. stupni základnej školy 1,4 kilogramu. V našej ponuke však nájdete aj tašky ktoré majú hmotnosť menšiu než 1 kilo, čo ocenia hlavne rodičia drobnejších detí.

Batohy do školy sú naviac vybavené nami vyvinutým anatomickým systémom, ktorý kopíruje prirodzené zakrivenie detskej chrbtice a zároveň umožňuje dostatočné odvetrávanie. Špeciálna odľahčená hliníková konštrukcia optimálne rozkladá záťaž a vďaka optimálne mäkkému vystuženiu je nosenie batohu či aktovky pohodlné. Vybrané rady detských batohov splňujú všetky náležitosti, ako má vypadať školský batoh podľa Štátneho zdravotného ústavu, alebo disponujú nezávislým zdravotným posudkom Fakulty zdravotných štúdií ZČU v Plzni.

3. Na batohy poskytujeme predĺženú záruku až 3 roky

img-right:/storage/img/%size%/11342-dsad.png Pri výrobe používame špeciálne technológie a odolné materiály v kombinácii s niekoľkonásobným prešívaním. Uvedomujeme si, že školská aktovka musí odolávať veľkej záťaži a zároveň musí vydržať aj hrubšie zachádzanie. Preto ako vrchný materiál používame kvalitný 100% polyester v rôznych štruktúrach. Jeho pridanou hodnotou je odolnosť proti oderu a roztrhnutiu, a naviac rezistencia proti vode a nečistotám. Na najviac namáhaných miestach sú tašky vybavené zosilnenou vrstvou.

  • Vrchná vrstva je ošetrená vodeodolným záterom, ktorý zvyšuje jej funkčnosť. Batoh je teda odolný proti vode a zároveň je priedušný. Vďaka špeciálnym postupom pri spracovaní a použitým kvalitným materiálom sme schopný na naše batohy poskytnúť trojročnú záruku.

4. Sledujeme módne trendy, ktoré citlivo kombinujeme s bezpečnostnými prvkami

Okrem zdravotnej stránky (ergonomické tvarovanie chrbta a anatomické prevedenie ramenných popruhov) dbáme tiež na vzhľad a praktickosť. Vieme, že školská brašňa je pre žiačika pýchou, takže ponúkame veľké množstvo motívov zameraných ako na chlapcov, tak aj dievčatá. Všetky školské tašky pre deti ktoré navštevujú základnú školu sú zo všetkých strán vybavené reflexnými prvkami ktoré spĺňajú normy EU/EN. Viditeľnosti vašich detí na cestách pomáhajú aj výrazné farby

Študenti zase ocenia jednoduchý moderní vzhľad a variáciu materiálov. Medzi najobľúbenejšie patrí kombinácia vrchného polyesteru s umelou kožou. Aj tieto batohy sú vybavené reflexnými prvkami, ktoré sú formou pásiku všité do švov.

5. Pestrá ponuka príslušenstva

Okrem školských aktoviek a batohov ponúkame tiež študentské batohy s vreckom na notebook a batohy na športové aktivity. Medzi ďalšie nami ponúkané príslušenstvo patria školské peračníky, zaťahovacie vrecká na prezuvky, krabičky na desiatu či fľaše na pitie. Krabičky aj fľaše, podobne ako školské batohy, získali nezávislé zdravotné posudky. Naša ponuka zahrňuje aj ergonomicky tvarované písacie potreby alebo zošity s krúžkovou väzbou.


Aby pre vás nakupovanie bolo čo najvýhodnejšie, ponúkame členstvo v našom Bagmaster klube, ktoré vám prinesie celou radu výhod. Tešiť sa môžete na dopravu zdarma, špeciálne ponuky a zľavy pre verných zákazníkov. Pri výrobe myslíme na zdravie vašich detí a nákup sa vám snažíme maximálne spříjemniť.
zdravi
Váš košík je prázdny
0
0 obľúbených produktov