

Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Jednokomorová aktovka pre 1.-2. triedu ZŠ. Priestorná s predným vreckom. Prehľadná hlavná komora, vnútorná separácia, bočné vrecká na fľašu, stabilné pevné dno, plastové nožičky. Zapínanie na magnetický zámok. Reflexné prvky spĺňajúce normy EU/EN.
Celý popisTúto aktovku sme vyrobili hlavne pre drobných prváčikov
Špecifikácia školskej aktovky
Upozornenie
Blikačka neobsahuje batérie. Je potrebné samostatne dokúpiť batérie – 2 ks, CR2025.
| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | ružová |
| Rozmery | 34,5 x 28 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0,98 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Modelový rad | PRIM |
| Výška dítěte | 115-120 cm |
| Objem | 20 l |
| Počet komôr | 1 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |









