- Doprava zadarmo
Bederní pás


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Školský batoh LUMI je ideálny pre malých prieskumníkov od 1. do 3. ročníka. Ponúka nielen priestor pre všetky školské potreby, ale aj ergonomický chrbtový systém na podporu správneho držania tela školáka. Motív dinosaura prinesie do školy kúsok…
Celý popisŠkolský batoh LUMI je ideálny pre malých prieskumníkov od 1. do 3. ročníka. Ponúka nielen priestor pre všetky školské potreby, ale aj ergonomický chrbtový systém na podporu správneho držania tela školáka. Motív dinosaura prinesie do školy kúsok praveku, zatiaľ čo reflexné prvky zaisťujú bezpečnosť na každom kroku. Rodina dinosaurov zahŕňa aj peračník na ceruzky a tašku na telocvik.
| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | zelená |
| Rozmery | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0.94 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Modelový rad | LUMI |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |



















