

Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Držte si klobúky, vyrážame! Sada so športovým autom pre malých školákov od 1. do 3. triedy. Batoh je mimoriadne ľahký, ale priestranný. Má tri veľké priehradky. Stojí na plastových nohách, reflexné prvky svietia v tme. Chrbtový systém s…
Celý popisDržte si klobúky, vyrážame! Sada so športovým autom pre malých školákov od 1. do 3. triedy. Batoh je mimoriadne ľahký, ale priestranný. Má tri veľké priehradky. Stojí na plastových nohách, reflexné prvky svietia v tme. Chrbtový systém s nastaviteľným hrudným pásom a ľahkým odnímateľným bedrovým pásom má zdravotný certifikát. Súčasťou setu je zladený peračník a vrecúško.
| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | modrá |
| Rozmery | 41 x 30 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0.94 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 25 l |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky |







