- Bestseller
- Tip


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Pre 1-3. ročník. 3 dielny set pre chlapcov. Polstrované dno. Plastové nožky. Reflexné prvky. Bedrový a hrudný pás.
Celý popis| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | žltá |
| Rozmery | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0.94 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Objem | 23 l |
| Textové parametry | 23 l, 40x31x20 cm, 0.94 kg, 7 kg, 2 |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |







