- Novinka


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Čierny štýlový batoh s polstrovaným vreckom na notebook, jemným vreckom na okuliare, postrannými vreckami na fľašu a vývodom na slúchadlá či powerbanku.
Celý popis| Vhodné pre | 2. stupeň ZŠ, Stredná škola, Vysoká škola |
| FARBA | čierna |
| Rozmery | 47 x 30 x 17 cm |
| Hmotnosť | 0.9 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Objem | 28 l |
| Velikost notebooku | 14" |
| Vrecko na notebook | Ano |
| Počet komôr | 1 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky |