- Novinka


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Šedý dvojkomorový mestský batoh s vystuženými vreckami na laptop a na tablet. Príjemné chrbtové polstrovanie, bezpečné reflexné prvky a praktický organizér vo vnútri.
Celý popis| Vhodné pre | 2. stupeň ZŠ, Stredná škola, Vysoká škola |
| FARBA | šedá |
| Rozmery | 47 x 35 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0.8 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Objem | 29 l |
| Velikost notebooku | 16" |
| Vrecko na notebook | Ano |
| Počet komôr | 2 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky |