- Bestseller
- Tip


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Predškolský batoh BAGMASTER s autíčkom pre všetkých malých pretekárov. Chlapčenský batoh je extra ľahký, má ergonomicky tvarovaný chrbát a prehľadnú, priestrannú hlavnú komoru. Zúžené ramenné popruhy okolo krku šetria chrbát a krčnú chrbticu.
Celý popisPredškolský batoh BAGMASTER s autíčkom pre všetkých malých pretekárov. Chlapčenský batoh je extra ľahký, má ergonomicky tvarovaný chrbát a prehľadnú, priestrannú hlavnú komoru. Zúžené ramenné popruhy okolo krku šetria chrbát a krčnú chrbticu.

| FARBA | modrá |
| Rozmery | 25 x 34 cm |
| Hmotnosť | 0,46 kg |
| Výška dítěte | 110-115 cm |
| Objem | 10 l |
| Počet komôr | 1 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Reflexní prvky |



