- Doprava zadarmo
Bederní pás


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Batoh pre malých pretekárov! Tento štýlový batoh s motorkárom je navrhnutý pre drobnejších školákov od prvej do tretej triedy. Má dve komory a dve predné vrecká, do ktorých sa zmestí všetko potrebné. Okrem toho má ergonomicky tvarovaný chrbát pre…
Celý popisBatoh pre malých pretekárov! Tento štýlový batoh s motorkárom je navrhnutý pre drobnejších školákov od prvej do tretej triedy. Má dve komory a dve predné vrecká, do ktorých sa zmestí všetko potrebné. Okrem toho má ergonomicky tvarovaný chrbát pre správne držanie tela. S cool dizajnom bude každý školský deň jazda!
| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | modrá |
| Rozmery | 40 x 29 x 21 cm |
| Hmotnosť | 0.98 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Modelový rad | DOPI |
| Výška dítěte | 115-120 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komôr | 2 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |



















