- Novinka


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Batoh s elegantným čiernym dizajnom a jemnými bielymi kvetmi má dve komory na školské potreby a dve predné vrecká na všetky poklady. Vďaka ergonomicky tvarovanému chrbtu a pohodlným ramenným popruhom je ideálny pre dievčatá v 3.–5. triede, ktoré…
Celý popisBatoh s elegantným čiernym dizajnom a jemnými bielymi kvetmi má dve komory na školské potreby a dve predné vrecká na všetky poklady. Vďaka ergonomicky tvarovanému chrbtu a pohodlným ramenným popruhom je ideálny pre dievčatá v 3.–5. triede, ktoré chcú byť štýlové a zároveň v pohodlí.
| Vhodné pre | 3. - 5. trieda ZŠ |
| FARBA | čierna |
| Rozmery | 34 x 44 x 21 cm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Nosnosť | 10 kg |
| Objem | 30 l |
| Počet komôr | 2 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4, Reflexní prvky |















