

Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Čierno-tyrkysový peračník pre malé školáčky. Na dvojitej priehradke sú gumové pútka na písacie potreby, ďalšie pomôcky sa zmestia do priestoru pod priehradkou. Zapína sa pohodlne zipsom s jedným jazdcom.
Celý popisČierno-tyrkysový peračník pre malé školáčky. Na dvojitej priehradke sú gumové pútka na písacie potreby, ďalšie pomôcky sa zmestia do priestoru pod priehradkou. Zapína sa pohodlne zipsom s jedným ťaháčikom.
Sieťované vrecko a kľúčenka nie sú súčasťou balenia. Môžete si ich pridať do nákupného košíka. Nájdete ich v kategórii príslušenstvo.
| Vhodné pre | 3. - 5. trieda ZŠ |
| FARBA | čierna |
| Rozmery | 44.5 x 30 x 22 cm |
| Hmotnosť | 0.98 kg |
| Nosnosť | 10 kg |
| Modelový rad | PORTO |
| Objem | 29 l |
| Počet komôr | 2 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4, Reflexní prvky |

