

Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Batoh pre všetkých dobrodruhov od 1. do 3. triedy, ktorí radi objavujú svet. Má polstrovaný chrbát a ramenné popruhy, nastaviteľný hrudný a vyberateľný odľahčený bedrový pás. Vnútri je veľmi priestranný. Mobil a peňaženka nájdu miesto v praktickom…
Celý popisBatoh pre všetkých dobrodruhov od 1. do 3. triedy, ktorí radi objavujú svet. Má polstrovaný chrbát a ramenné popruhy, nastaviteľný hrudný a vyberateľný odľahčený bedrový pás. Vnútri je veľmi priestranný. Mobil a peňaženka nájdu miesto v praktickom organizéri v prednom vrecku. Samonavíjacia kľúčenka na čip alebo kľúče sa dá pripnúť na bočné pútko. Batoh váži necelý kilogram. Má plastové nôžky, aby dobre stál nielen pri lavici. A školák bude neprehliadnuteľný nielen vďaka originálnemu motívu, ale aj vďaka reflexným prvkom.
| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | modrá |
| Rozmery | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0.94 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Modelový rad | LUMI |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |





















