- Novinka


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Trojkomorový študentský batoh s vystuženým vreckom na notebook 15". V chrbtovej časti batohu z vonkajšej strany je skryté vrecko na zips. Vystužený chrbát v bedrovej oblasti, nastaviteľné popruhy, hrudný popruh. Organizér, bočné vrecká na fľašu.…
Celý popisŠpecifikácia študentského batohu DIGITAL 22:
| Vhodné pre | 2. stupeň ZŠ, Stredná škola |
| FARBA | zelená |
| Rozmery | 46 x 35 x 24 cm |
| Hmotnosť | 0.8 kg |
| Nosnosť | 10 kg |
| Objem | 34 l |
| Vrecko na notebook | Ano |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky |





