- Doprava zadarmo


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Elegantný čierny batoh NOMAD s bielymi detailmi má dve komory a predné vrecká, ktoré sú ideálne na zošity, učebnice a drobné cennosti. Vďaka polstrovanému chrbtu a hrudnému popruhu sa pohodlne nosí. Reflexné prvky a odolné spracovanie zabezpečia, že…
Celý popisElegantný čierny batoh NOMAD s bielymi detailmi má dve komory a predné vrecká, ktoré sú ideálne na zošity, učebnice a drobné cennosti. Vďaka polstrovanému chrbtu a hrudnému popruhu sa pohodlne nosí. Reflexné prvky a odolné spracovanie zabezpečia, že batoh zostane spoľahlivým spoločníkom na ďalšie školské roky.
| Vhodné pre | 2. stupeň ZŠ, Stredná škola |
| FARBA | čierna |
| Rozmery | 34 x 45 x 18 cm |
| Hmotnosť | 0.94 kg |
| Nosnosť | 10 kg |
| Objem | 30 l |
| Velikost notebooku | 15" |
| Vrecko na notebook | Ano |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |









