- Doprava zadarmo


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Praktický batoh SCOUT je tmavosivý. Má dve priestranné komory na učebnice a zošity a tri predné vrecká, ktoré ponúkajú perfektnú organizáciu na drobnosti aj nevyhnutnosti. Vďaka hrudnému popruhu a nastaviteľným ramenným popruhom je pohodlný aj pri…
Celý popisPraktický batoh SCOUT je tmavosivý. Má dve priestranné komory na učebnice a zošity a tri predné vrecká, ktoré ponúkajú perfektnú organizáciu na drobnosti aj nevyhnutnosti. Vďaka hrudnému pásu a nastaviteľným ramenným popruhom je pohodlný aj pri väčšom zaťažení. Štýlový vzhľad dopĺňa pracka vpredu. Navyše má skryté vrecko v chrbtovej časti.
| Vhodné pre | 2. stupeň ZŠ, Stredná škola |
| FARBA | šedá |
| Rozmery | 32 x 50 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0.98 kg |
| Nosnosť | 10 kg |
| Objem | 28 l |
| Velikost notebooku | 15" |
| Počet komôr | 2 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky |







