

Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Zeleno-šedý školský batoh pre školákov od 4. triedy, ktorí potrebujú priestor na veľa vecí. Má tri priestranné komory s polstrovanou priehradkou na 15" notebook a množstvo menších vreciek na rôzne predmety. Do bočných vreciek sa zmestí aj…
Celý popisZeleno-šedý školský batoh pre školákov od 4. triedy, ktorí potrebujú priestor na veľa vecí. Má tri priestranné komory s polstrovanou priehradkou na 15" notebook a množstvo menších vreciek na rôzne predmety. Do bočných vreciek sa zmestí aj 1,5-litrová fľaša. Chrbát batohu je anatomicky tvarovaný a mäkko polstrovaný. Rovnako ako ramenné popruhy. V malej priehradke sa nachádza organizér a odnímateľný klip na kľúče. Na bokoch sú kompresné popruhy na úpravu hĺbky batohu alebo na pripevnenie fľaše. Samozrejmosťou sú reflexné prvky.
| Vhodné pre | 2. stupeň ZŠ, Stredná škola |
| FARBA | zelená |
| Rozmery | 46 x 31 x 21 cm |
| Hmotnosť | 1.1 kg |
| Nosnosť | 9 kg |
| Objem | 30 l |
| Velikost notebooku | 15" |
| Vrecko na notebook | Ano |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky |



