

Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Trojkomorový priestranný študentský batoh Bagmaster Energy je určený pre všetky mladé slečny na 2. stupeň. Má vrecko na notebook a organizér. Vďaka anatomickému tvarovaniu a príjemnému polstrovaniu perfektne sedí na chrbte. Navyše je mimoriadne…
Celý popisTrojkomorový priestranný študentský batoh Bagmaster Energy je určený pre všetky mladé slečny na 2. stupeň. Má vrecko na notebook a organizér. Vďaka anatomickému tvarovaniu a príjemnému polstrovaniu perfektne sedí na chrbte. Navyše je mimoriadne ľahký. Čierny motív je elegantný a len tak sa nezunuje.
| Vhodné pre | 2. stupeň ZŠ, Stredná škola |
| FARBA | čierna |
| Hmotnosť | 0.7 kg |
| Nosnosť | 10 kg |
| Objem | 34 l |
| Velikost notebooku | 15" |
| Vrecko na notebook | Ano |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |









