- Bestseller
- Tip


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
1.-3.trieda ZŠ. Trojkomorový školský batoh pre dievčatá i chlapcov do prvej triedy s motívom psíka. Polstrovaný chrbtový systém so zdravotným posudkom, nový typ sieťoviny, ktorá neškriabe a je ako na chrbte, tak na ramenných popruhách. Priestranný…
Celý popis| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | modrá |
| Rozmery | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0,94 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Modelový rad | LUMI |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4, Reflexní prvky |







