- Novinka


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
1.-3. trieda ZŠ. Trojkomorový, priestorný dievčenský školský batoh v sete s peračníkom, vreckom motív psík, doplnený certifikovanou krabičkou na desiatu a certifikovanou fľašou na pitie. Bočné vrecko na fľašu. Umývateľné dno s plastovými nožičkami.…
Celý popisŠkolský veľký SET ALFA 21 A sa skladá z 5 produktov značky Bagmaster.
Špecifikácia školského batohu ALFA:
| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | ružová |
| Rozmery | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0.94 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Objem | 23 l |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 1 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky |















