

Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Trojkomorový, priestranný dievčenský školský batoh pre prváčikov so srdiečkami a kamienkami. Vystužený chrbtový systém batohu, so zdravotným posudkom, s vnútorným ergonomickým rámom. Vystužené ramenné popruhy vrátane hrudného pásku, batoh s…
Celý popisSet ALFA 7 A sa skladá z 5 produktov značky Bagmaster.
špecifikácia školského batohu ALFA 7 A:
Parametre SET ALFA 7 A:
| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | fialová |
| Rozmery | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0.92 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Objem | 23 l |
| Textové parametry | 23 l, 40 x 31 x 20 cm, 0.92 kg, 7 kg, 1 |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 1 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |