- Doprava zadarmo
- Bestseller
Bederní pás


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
S ružovým dvojkomorovým batohom s mačičkou pôjdu všetky dievčatká do školy s úsmevom. Vďaka presnému chrbtovému systému s bedrovým pásom a hmotnosti pod kilogram je vhodný aj pre menšie deti. Batoh je ideálny pre prvú, druhú a tretiu triedu.…
Celý popisS ružovým dvojkomorovým batohom s mačičkou pôjdu všetky dievčatká do školy s úsmevom. Vďaka presnému chrbtovému systému s bedrovým pásom a hmotnosti pod kilogram je vhodný aj pre menšie deti. Batoh je ideálny pre prvú, druhú a tretiu triedu. Školákov a rodičov očaria aj bezpečnostné reflexné prvky, bočné vrecká na fľašu a ďalšie vychytávky. Súpravu pre malú princeznú dopĺňa peračník a látková taška.
| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | ružová |
| Rozmery | 40 x 29 x 21 cm |
| Hmotnosť | 0.98 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Výška dítěte | 115-125 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komôr | 2 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |























