

Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Trojkomorový školský batoh pre malých hrdinov od prvej do tretej triedy. Ľahký, aby zbytočne nezaťažoval chrbát dieťaťa, ale zároveň dostatočne priestranný na všetko potrebné. Praktický organizér a veľké vrecká poskytujú prehľadný úložný priestor na…
Celý popisTrojkomorový školský batoh pre malých hrdinov od prvej do tretej triedy. Ľahký, aby zbytočne nezaťažoval chrbát dieťaťa, ale zároveň dostatočne priestranný na všetko potrebné. Praktický organizér a veľké vrecká poskytujú prehľadný úložný priestor na všetky školské potreby. Reflexné prvky na všetkých stranách zabezpečujú bezpečné cesty do školy. Súčasťou súpravy je zodpovedajúci peračník a taška.
| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | šedá |
| Rozmery | 40 x 31 x 20 |
| Hmotnosť | 0.94 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |





