Kvalitný, pekný dizajn.
BATOH LINDER 9 BMestský batoh LINDER 9 B
Kód produktu: 180475Študentský batoh jednokomorový, priestranný, s oddeľovacím vreckom v hlavnej komore a vreckom na PC a tablet. Predné vrecko na zips. Skrytý reflex.
Celý popis- Vhodné preStredná škola, Vysoká škola
- Hmotnosť0.6 kg
- Nosnosť7 kg
- Objem17 l
Popis
- Jednokomorový mestský batoh s predným vreckom na zips
- Priestranná hlavná komora – s oddeľovacím vreckom a vrecko na PC a tablet.
- Vo vrecku – prehľadný organizér
- Vystužený chrbtový systém s odvetrávaním
- Vystužené, nastaviteľné popruhy
- Dno z umelej kože
- Vystužené držadlo
Parametre
| Vhodné pre | Stredná škola, Vysoká škola |
| FARBA | šedá |
| Rozmery | 46 x 34,5 x 11 cm |
| Hmotnosť | 0.6 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Objem | 17 l |
| Velikost notebooku | 15" |
| Vrecko na notebook | Ano |
| Počet komôr | 1 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky |









Pred kúpou som mal najprv obavu zo spôsobu vedenia horného zapínania zipsu, avšak moje obavy sa rýchlo rozplynuli a nedám na tento batoh dopustiť. Je super. Doporučujem ho. Zvnútra priestranný aj s organizérom + vystužený priestor pre notebook/tablet, predná \"skrytá\" komora na zips je veľká, nosím tam náhradné suché oblečenie. V hornej časti komora na zips pre okuliare. Doporučujem.