- Novinka


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Ružovo-modrý dvojkomorový batoh a penál pre malých školákov od tretej do piatej triedy. Batoh má bezpečné reflexné prvky, bočné vrecko na nápoje, organizér na mobilný telefón a powerbanku a mäkko polstrovaný chrbtový systém a ramenné popruhy. Vďaka…
Celý popisSieťované vrecko a kľúčenka nie sú súčasťou balenia. Môžete si ich pridať do nákupného košíka. Nájdete ich v kategórii príslušenstvo.
| Vhodné pre | 3. - 5. trieda ZŠ |
| FARBA | ružová |
| Rozmery | 44,5 x 30 x 22 cm |
| Hmotnosť | 0.98 kg |
| Nosnosť | 10 kg |
| Modelový rad | PORTO |
| Objem | 29 l |
| Počet komôr | 2 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |





