- Doprava zadarmo
Bederní pás


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Trojkomorový priestranný batoh Lumi s medvedíkom je ušitý tak, aby bol vhodný pre školáčky od prvej do tretej triedy. Malé slečny ocenia okrem obrázka aj tri priestranné komory a prepracovaný organizér na cennosti. Rodičia zase reflexné prvky a…
Celý popisTrojkomorový priestranný batoh Lumi s medvedíkom je ušitý tak, aby bol vhodný pre školáčky od prvej do tretej triedy. Malé slečny ocenia okrem obrázka aj tri priestranné komory a prepracovaný organizér na cennosti. Rodičia zase reflexné prvky a odborne navrhnutý chrbtový systém, ktorý podporuje správne držanie tela.
| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | ružová |
| Rozmery | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0.94 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Modelový rad | LUMI |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 25 l |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |

























