- Novinka


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Srdiečkový batoh s roztomilým dalmatíncom pre malé školáčky od 1. do 3. triedy. Váži iba 0,98 kg, napriek tomu je priestranný. Má tri veľké komory a organizér na mobil, peňaženku aj na ďalšie cennosti. Školský batoh stojí na plastových nôžkach, v…
Celý popisSrdiečkový batoh s roztomilým dalmatíncom pre malé školáčky od 1. do 3. triedy. Váži iba 0,98 kg, napriek tomu je priestranný. Má tri veľké komory a organizér na mobil, peňaženku aj na ďalšie cennosti. Školský batoh stojí na plastových nôžkach, v tme chráni svojimi reflexnými prvkami. Chrbtový systém s nastaviteľným hrudným pásom a bedrovým pásom.
Sieťované vrecúško nie je súčasťou produktu. Môžete ho prihodiť do nákupného košíka. Nájdete ho v kategórii doplnky.
| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | ružová |
| Rozmery | 41 x 30 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0.94 kg |
| Modelový rad | BETA |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 23 l |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |























