- Novinka


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Batoh pre malé školáčky od 1. do 3. ročníka s dalmatíncom. Zaujme nielen svojím dizajnom, ale aj ľahkosťou - váži iba 0,98 kg. Vo vnútri sú tri veľké komory a organizér na drobnosti. Batoh s dalmatínskym motívom stojí na plastových nohách, chráni v…
Celý popisBatoh pre malé školáčky od 1. do 3. ročníka s dalmatíncom. Zaujme nielen svojím dizajnom, ale aj ľahkosťou - váži iba 0,98 kg. Vo vnútri sú tri veľké komory a organizér na drobnosti. Batoh s dalmatínskym motívom stojí na plastových nohách, chráni v tme svojimi reflexnými prvkami. Chrbtový systém s hrudným popruhom a bedrovým pásom má lekárske posúdenie. K batohu školáčky bude patriť peračník na písacie potreby a látková taška na papuče alebo športové oblečenie.
Sieťované vrecúško nie je súčasťou produktu. Môžete ho prihodiť do nákupného košíka. Nájdete ho v kategórii doplnky.
| Vhodné pre | 1. - 3. trieda ZŠ |
| FARBA | modrá |
| Rozmery | 40 x 31 x 20 cm |
| Hmotnosť | 0.94 kg |
| Modelový rad | BETA |
| Výška dítěte | 125-135 cm |
| Objem | 25 l |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4, Reflexní prvky, Organizér |





















