- Doprava zadarmo


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Extra priestranný a pohodlný parťák pre všetkých starších chlapcov nielen do školy. Je vyladený do najmenších detailov: polstrované vrecko na notebook, zadné bezpečnostné vrecko na doklady a reflexné prvky. Navyše má mäkko polstrované zadné výstuhy…
Celý popisExtra priestranný a pohodlný parťák pre všetkých starších chlapcov nielen do školy. Je vyladený do najmenších detailov: polstrované vrecko na notebook, zadné bezpečnostné vrecko na doklady a reflexné prvky. Navyše má mäkko polstrované zadné výstuhy a ramenné popruhy.
| Vhodné pre | 2. stupeň ZŠ, Stredná škola |
| FARBA | viacfarebná |
| Rozmery | 48 x 35 x 25 cm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Nosnosť | 10 kg |
| Objem | 40 l |
| Velikost notebooku | 16" |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4 |



