- Novinka


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Elegantný batoh do mesta, do školy aj do práce. Hlavná komora sa jednoducho uzatvára zipsom. Má vrecko na notebook, bočné vrecká na fľašu a dáždnik a dve menšie vrecká so zipsom na drobnosti.
Celý popisElegantný batoh do mesta, do školy aj do práce. Hlavná komora sa jednoducho uzatvára zipsom. Má vrecko na notebook, bočné vrecká na fľašu a dáždnik a dve menšie vrecká so zipsom na drobnosti.
| Vhodné pre | Stredná škola, Vysoká škola |
| FARBA | šedá |
| Rozmery | 43 x 31 x 12 cm |
| Hmotnosť | 0.76 kg |
| Nosnosť | 7 kg |
| Velikost notebooku | 15" |
| Vrecko na notebook | Ano |
| Počet komôr | 1 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Organizér |





