- Novinka


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Elegantný mestský batoh do práce, do mesta aj na vysokú školu. Má jednu priestrannú komoru so separačnou kapsou na notebook. V prednej časti má vrecko na zips s organizérom na drobnosti. Jednoducho sa uzatvára kapsou na spony.
Celý popisElegantný mestský batoh do práce, do mesta aj na vysokú školu. Má jednu priestrannú komoru so separačnou kapsou na notebook. V prednej časti má vrecko na zips s organizérom na drobnosti. Jednoducho sa uzatvára kapsou na spony.
| Vhodné pre | 2. stupeň ZŠ, Stredná škola, Vysoká škola |
| FARBA | šedá |
| Rozmery | 45 x 28 x 15 cm |
| Nosnosť | 9 kg |
| Modelový rad | URBAN |
| Objem | 28 l |
| Velikost notebooku | 15" |
| vlastnosti | Formát A4 |





