- Novinka


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Čierny batoh do mesta, do školy aj do práce. Vďaka dvojitému zipsu budú vaše cennosti v bezpečí. Má hlavnú komoru s vreckom na notebook, bočné vrecká na fľašu a dáždnik.
Celý popisČierny batoh do mesta, do školy aj do práce. Vďaka dvojitému zipsu budú vaše cennosti v bezpečí. Má hlavnú komoru s vreckom na notebook, bočné vrecká na fľašu a dáždnik.
| Vhodné pre | 2. stupeň ZŠ, Stredná škola, Vysoká škola |
| FARBA | čierna |
| Rozmery | 30 x 46 x 28 cm |
| Hmotnosť | 0.98 kg |
| Nosnosť | 10 kg |
| Objem | 32 l |
| Velikost notebooku | 15" |
| Vrecko na notebook | Ano |
| Počet komôr | 2 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Organizér |





