- Doprava zadarmo
- Bestseller
- Tip


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Štýlový batoh, ktorý s tebou zvládne školu, prácu aj víkendový únik do prírody. Vo vnútri ponúka dostatok miesta na notebook, dokumenty aj všetky drobnosti, ktoré chceš mať po ruke. Nechýba praktické vrecko na fľašu ani premyslené priehradky, vďaka…
Celý popisŠtýlový batoh, ktorý s tebou zvládne školu, prácu aj víkendový únik do prírody. Vo vnútri ponúka dostatok miesta na notebook, dokumenty aj všetky drobnosti, ktoré chceš mať po ruke. Nechýba praktické vrecko na fľašu ani premyslené priehradky, vďaka ktorým máš v batohu vždy poriadok.
| Vhodné pre | 2. stupeň ZŠ, Stredná škola, Vysoká škola |
| FARBA | zelená |
| Rozmery | 32 x 50 x 13 cm |
| Hmotnosť | 0.84 kg |
| Nosnosť | 10 kg |
| Objem | 32 l |
| Velikost notebooku | 15" |
| Počet komôr | 1 |
| Počet bočních vreciek | 1 |
| vlastnosti | Bedrový pás, Formát A4 |











