- Bestseller


Nakúpte ešte za 60 € a získajte DOPRAVU ZADARMO!
Peračník a extra ľahký batoh Digital 24 A pre väčšie školáčky a školákov. Batoh má zosilnený chrbát, hrudný pás a nastaviteľné ramenné popruhy, ktoré správne obopínajú postavu. V hlavnej komore je vystužený vložený priestor na notebook 15”. Púzdro…
Celý popisPeračník a extra ľahký batoh Digital 24 A pre väčšie školáčky a školákov. Batoh má zosilnený chrbát, hrudný pás a nastaviteľné ramenné popruhy, ktoré správne obopínajú postavu. V hlavnej komore je vystužený vložený priestor na notebook 15”. Púzdro má jednu komoru s dvojitou prepážkou a množstvom pružných úchytkov na všetky potrebné pomôcky.
Taška v prednej komore, ktorú môžete vidieť na niektorých fotografiách, nie je súčasťou batohu. Môžete si ju zakúpiť v kategórii príslušenstvo.
| Vhodné pre | 2. stupeň ZŠ, Stredná škola |
| FARBA | modrá |
| Rozmery | 46 x 35 x 24 cm |
| Hmotnosť | 0.8 kg |
| Nosnosť | 10 kg |
| Modelový rad | DIGITAL |
| Objem | 34 l |
| Velikost notebooku | 15" |
| Vrecko na notebook | Ano |
| Počet komôr | 3 |
| Počet bočních vreciek | 2 |
| vlastnosti | Formát A4, Reflexní prvky |









